pozostałe

Do czego służą opakowania doypack?

Opakowania z charakterystyczną dolną fałdką napotyka się w sklepach często. Znajdują się na różnych działach, ponieważ mogą się w nich znajdować różnorodne produkty. Typowe jest dla nich, że mogą stać samodzielnie. Zwykle to nieduże saszetki, ale bywają też większe opakowania tego typu.

Opakowanie dla rzeczy spożywczych i innych

Artykuły spożywcze to m.in. produkty drobne i sypkie. Dobre przykłady to przyprawy, herbata, musli. Dla takich rzeczy chętnie wybiera się opakowania doypack. Specyficzny dół saszetki sprawia, że można umieścić w niej więcej. Opakowania stoją bez podpierania się na czymś. Sprawia to, że są dobrze wyeksponowane i łatwo zachować z nimi porządek na sklepowej półce. Przyciągają wzrok, więc i zachęcają do zakupu.

Może się w nich znajdować pokarm dla zwierząt. Umieszczana jest w nich zarówno karma sucha, jak i mokra. Inna grupa produktów, dla których często wybiera się opakowanie doypack, to rzeczy służące dbaniu o higienę. To np. mydła w płynie. To także częsty wybór dla rzeczy służących do dbania o czystość domu, czyli różnych artykułów chemicznych.

Nowoczesne lampy podłogowe dostępne na https://www.lights.com.pl/Lampy-podlogowe-256k/

Doypack – ideał na różne produkty

Opakowania te mają różną wielkość. Mogą mieć też dodatki np. zapięcie strunowe, zawieszkę, rączkę. Służą więc różnym produktom i w różnej postaci. Znajdą się w nich i mydła w płynie, i granulki pieprzu. Na przyprawy wybiera się nieduże opakowania doypack i z zapięciem strunowym. Karma dla psa lub kota może znajdować się w zwykłym opakowaniu, czyli bez takiego zapięcia. Te produkty zużywa się na raz. Dla mydeł w płynie wybiera się opakowania różnej wielkości. Przelewa się je z takich opakowań do pojemników na mydło. Jeśli są duże, warto by miały wycięcie tworzące rączkę oraz korek.

Opakowania te kryją w sobie produkty sypkie, w granulkach i w płynie. Są to najczęściej artykuły spożywcze, higieniczne i chemiczne. Opakowanie doypack ma różny wygląd. Może być przezroczyste albo nie. Może mieć okienko. Z reguły ma nadruk. Łatwo więc zadbać, by nie tylko dobrze chroniło produkt, ale też zachęcało do jego wybrania.

Przy współpracy: Producent opakowaniań ProfilGroup